Prodej limitované edice: Společně jsme vybrali 162 500 Kč pro malého Jiříka

Jste skvělí a my jsme dojatí! Ve sbírce z prodeje vánoční limitované edice pětiletého deníku Tam & zpět, kterou každý rok pomáháme někomu potřebnému, se nám letos společně podařilo dát dohromady 162 500 Kč. Peníze jsme před pár dny předali rodičům Jiříka Matyáše, který trpí spinální svalovou atrofií. 

Jak limitovaná edice fungovala? 

Jak už jste zvyklí, kromě klasického pětiletého deníku Tam & zpět přinášíme každý rok vánoční limitovanou edici v červené a smaragdové barvě. Vymysleli jsme ji s cílem, aby pomáhala tam, kde je potřeba. 

Deník z limitované edice jste si mohli koupit od 1. listopadu 2020 do konce ledna letošního roku. Stál o 50 Kč víc než klasický pětiletý deník. My jsme každou vaši navíc utracenou padesátikorunu zdvojnásobili a celkovou vybranou částku poslali Jiříkovi.  

Už v roce 2019 jste nás překvapili, když jsme charitativní organizaci ADRA společně věnovali 100 000 Kč. O Vánocích 2020 jsme se rozhodli podpořit Jiříka Matyáše, který trpí vzácnou spinální svalovou atrofií. Společně se nám podařilo vybrat fantastických 162 500 Kč. Moc vám děkujeme za podporu. 

Predaj limitovanej edície päťročných denníkov Tam & späť

Proč jsme vybrali právě malého Jiříka?

Jiřík se narodil 4. června 2019. Do šesti měsíců byl aktivní miminko. Pak se ale přestal přetáčet na bříško a rodiče začali mít obavy, co se děje. V březnu loňského roku, kdy se světem začala šířit epidemie koronaviru, se dozvěděli diagnózu: spinální svalová atrofie. Jiřík pravděpodobně nebude nikdy samostatně chodit a celoživotně bude potřebovat nejrůznější pomůcky a rehabilitace, které mu pomohou k životní soběstačnosti, radosti a důstojnému životu. Protože povědomí o jeho nemoci je v Česku pořád malé a nevíme o žádné velké nadaci, která by se jí věnovala, rozhodli jsme se, že naši pomoc dostane právě Jiřík.

„Vybraná částka nám vyrazila dech. Čeká nás náročná cesta, ale věřím, že díky vaší pomoci a Jiříkovu odhodlání, snaze na sobě pracovat a jeho radosti z každého pohybu, na ní postupně potkáme další pokroky a úspěchy. Jsme vděční. Děkujeme všem, kteří přispěli a celému týmu Tam & zpět,“ říkají rodiče Jiříka.

Vybrané peníze použijí na nákup pomůcek a hrazení rehabilitací, na které Jiřík bude pravidelně a dlouhodobě docházet.  

Tam & späť - vybrali sme 162 500 Sk pre malého Jiříka

Pomáhat můžete dál

Prodej vánoční limitované edice sice skončil, ale pokud chcete pomoct Jiříkovi nepřestat se smát, pořád můžete. Podpory není nikdy dost. Podívejte se na webové stránky Jiříka, které vás navedou, co a jak můžete pro rodinu aktuálně udělat. Najdete tam transparentní účet, na který můžete přispět a zároveň se dozvíte také víc informací o nemoci a Jiříkově aktuálním stavu. 

My za Jiříka i za nás srdečně děkujeme.
Ďalšie články


Vianočná limitovaná edícia päťročného denníka: Vám pomôže uchovať si spomienky, Laurinke lepšie počuť

Vianočná limitovaná edícia päťročného denníka: Vám pomôže uchovať si spomienky, Laurinke lepšie počuť

Už sa nám to blíži! Vianoce sú v kalendári už budúci mesiac. A tak je najvyšší čas, aby sme spustili predaj vianočnej limitovanej edície päťročného denníka Tam & späť. Takže –...

Predaj limitovanej edície: Laurinke posielame 105 150 Kč na nové uško

Predaj limitovanej edície: Laurinke posielame 105 150 Kč na nové uško

Už vám dnes niekto povedal, že ste úžasní? Tak vám to hovoríme my. A k tomu jedno veľké ďakujeme. V zbierke z predaja vianočnej limitovanej edície päťročného denníka Tam...