Life Style BRNO: Tip na dárek – Deník Tam & zpět

Patříte mezi ty, kteří si lámou hlavu s tím, jaký dárek koupit, aby udělal radost? Pak mám pro vás jeden originální tip!

Nedávno mi byl představen originální deník Tam & zpět. Jde o pětiletý deník, který patří jen vám. Je moc hezky zpracovaný, už na pohled dělá radost. A až se začne pomalu plnit obsahem bude mít i velkou hodnotu. Takovou tu osobní hodnotu. Věřím, že tento nápad se zalíbí většině z vás. Pokud totiž věnujete tento deník, věnujete vzpomínku.

Päťročný denník Tam & späť je ideálny darček 

Tento deník je pětiletý, takže vás bude doprovázet celkem dlouhou dobu. Můžete ho začít psát kdykoliv. Na každý den je pro vás nachystána jedna otázka. Čekejte tedy 365 otázek, které jsou skvěle promyšlené a vás donutí k zamyšlení! Jde o zcela jednoduché otázky, ale sami uvidíte, že nad nimi možná budete dumat dlouho.

Päťročný denník má na každý deň jednu otázku 

Budete na ně takto odpovídat po dobu pěti let a uvidíte, jaký je váš posun a vývoj osobnosti. Při zpětném čtení odpovědí se vám budou připomínat různé chvilky. Jednoduše osobní dárek jako vyšitý.

Mám ráda promyšlené dárky, jsou jiné a zůstávají v paměti. Navíc v dnešní elektronické době, je tohle hezký zpestření a dalo by se říct, že i relax a oddych.

Deník můžete koupit přímo na webu, odkaz vám dám pod článek a nebo v Place store na Moravském náměstí 4.
Ďalšie články


Ako si začať písať päťročný denník? Návod pre začiatočníkov

Ako si začať písať päťročný denník? Návod pre začiatočníkov

Svrbia vás prsty a cítite potrebu nezabúdať na okamihy každodenného života. Prišiel moment, keď si chcete začať písať denník. A vybrali ste si ten náš! Máme z vás radosť, ďakujeme...

Päť vecí o gravírovaní, ktoré ste chceli vedieť

Päť vecí o gravírovaní, ktoré ste chceli vedieť

Na webe síce máme zodpovedané najčastejšie kladené otázky, o gravírovaní sa v nich však nepíše. Je najvyšší čas to napraviť! Poďme sa pozrieť na to, čo to vlastne je a...