Ďakujeme: Vianočná edícia vyniesla Ivance 124 700 Kč!

Ivanka bude mít díky vám a nám o kousek jednodušší život. Na všechno, co potřebuje k léčbě komplikací, s nimiž se potýká, jsme jí díky prodeji vánoční limitované edice před pár dny odeslali 124 700 Kč. Letí vám jedno obrovitánské díky!

Vánoční limitovaná edice, kterou pomáháme někomu potřebnému, už se stala naší každoroční tradicí. A jsme rádi, že jste v tom s námi. Tahle naše jednota už pomohla zlepšit život seniorům, Jiříkovi, Laurince a před pár dny také Ivance.

Jak vánoční sbírka funguje?

Každoročně před Vánocemi najdete na našem e-shopu limitovanou edici Pětiletého deníku v červené a smaragdové barvě. Tyto barvy jsou v prodeji pouze omezenou dobu s cílem, aby pomáhaly tam, kde je potřeba. Deník v limitované edici stojí o 50 Kč víc než klasický. My každou vaši padesátikorunu navíc zdvojnásobíme. To znamená, že z každého deníku vybranému člověku společně přispějeme 100 Kč.

Pomoc pro Ivanku

Loni jsme se rozhodli, že o Vánocích 2022 pomůžeme malé Ivance. Této holčičce komplikuje život hned několik diagnóz, na které Ivanka a její rodiče potřebují nejen spoustu sil, ale také peníze.

Proč jsme vybrali Ivanku?

Pětiletá Ivanka přišla na svět s několika diagnózami. Narodila se s rozsáhlým rozštěpem páteře, nevyvinutým palečkem na ručičce, vývojovou vadou konečníku a deformovanými chodidly. K výčtu se záhy přidal fakt, že Ivanka má pouze jednu ledvinu a komplexní vývojovou vadu mozku. Navzdory počátečním prognózám udělala díky moderní medicíně a podpoře svých rodičů velké pokroky, když si dokázala sednout a trochu lézt.

Radost v těžké době

Osud ale umí být někdy opravdu krutý. Zrovna když jsme vybrali Ivanku do naší vánoční pomoci, dozvěděli jsme se, že jí lékaři diagnostikovali ještě zhoubný nádor v oblasti kostrče. Kromě pravidelných návštěv všemožných specialistů tak holčička od Adventu dochází ještě na onkologickou kliniku, podstupuje chemoterapii a další léčbu. O to vděčnější jsme, že jsme Ivance na konci ledna mohli předat dárek, který jí a její rodině udělal radost a trochu uleví od finančních starostí.

Na co Ivanka použije peníze?

Zhoubný nádor se vyléčit dá, ale na Ivančino postižení zatím žádná léčba ani lék neexistují. Jedinou její možností je intenzivní cvičení na neurorehabilitačních klinikách, které zdravotní pojišťovny nehradí nebo hradí jen částečně. Cena jedné měsíční terapie je v řádech desetitisíců korun a aby měly potřebný účinek, je důležité absolvovat alespoň tři nebo čtyři do roka. A právě na to půjdou peníze, které jsme společně vybrali.

Vánoční období skončilo, vaše pomoc nemusí

Prodej vánoční limitované edice jsme ukončili, ale vaše pomoc může mít pokračování. Ivance se určitě bude hodit. Na jejím webu najdete transparentní účet, prostřednictvím kterého můžete holčičce poslat další finance, případně se přes kontakt doptat na jakoukoliv jinou formu pomoci. Zjistíte tam také všechno důležité o tom, jak si aktuálně vede.

My za Ivanku a její rodiče ještě jednou moc děkujeme ❤️
Ďalšie články


Vianočná edícia denníkov vybrala 100 000 Kč na podporu seniorov

Vianočná edícia denníkov vybrala 100 000 Kč na podporu seniorov

"Kup dva, obdaruj tři" - dva deníky jako dárek a 100 Kč jako pomoc Pamatujete na naši loňskou vánoční dvojici deníků Tam & zpět? Při zakoupení vánoční limitované edice...

Prodej limitované edice: Společně jsme vybrali 162 500 Kč pro malého Jiříka

Prodej limitované edice: Společně jsme vybrali 162 500 Kč pro malého Jiříka

Jste skvělí a my jsme dojatí! Ve sbírce z prodeje vánoční limitované edice pětiletého deníku Tam & zpět, kterou každý rok pomáháme někomu potřebnému, se nám letos společně...