O nás


Deník Tam & zpět vznikl z čisté lásky k deníkům a zápisníkům
s vůní vzpomínek.

Cílem bylo vytvořit jednoduchý nástroj, který zachytí střípky všedního dne a přetvoří je ve výjimečné vzpomínky. Dává nám možnost stát se autorem vlastního životního příběhu.

Chtěla jsem vytvořit něco osobního, co bude lidem umožňovat zaznamenat si část svého života na jedno cenné místo, a to jednoduše a rychle. Co je bude bavit a rozesmívat. Co jim bude připomínat, jaké štěstí je v životě potkalo a jaké chyby je posunuly o krok dál, až budou listovat svými zápisky den za dnem, rok za rokem.

Vyrobit deník přece není tak těžké, nebo je?

Deník vznikal postupně, od prvotní myšlenky vydat reálnou podobu až po detailní finální produkt, trval celý proces přes dva roky. Do cesty deníku přispělo mnoho inspirativních lidí, kteří byli nadšeni poselstvím deníku a kteří svými zkušenostmi pozvedli úroveň celého tvůrčího procesu.

Děkuji každému jednomu z nich – oni se mnou dnes stojí za finálním českým výrobkem v kvalitním provedení s budoucími otisky vašeho života.

Tam & zpět byl navrhnut tak, abyste se mohli připojit kdykoliv v průběhu roku a psát ho nejbližších pět let. Nebo deset. Protože jak se tento deník stane součástí vašeho životního příběhu, bude tento kus vašeho „já“ stále s vámi. Bude v něm:

Kým jste byli
Kdo jste dnes
Kým se chcete stát

Při zapisování každé jedné odpovědi si uvědomíte, jak se věci na vaší cestě životem mění. Budete také zjišťovat, že i z těch nejmenších snů můžete činit cíle. Stane se součástí vás a vaší cesty.

Ať už vaše cesta je nebo bude jakákoliv, užijte si každý její den.

Jana Valíčková
Autorka deníku Tam & zpět
Sledujte naši cestu #TamZpet