Často kladené dotazy


Práce s deníkem

Co znamená 20_ na začátku každého zápisku?

Jedná se o prostor pro zaznamenání příslušného roku odpovědi na danou otázku. Za číslo 20_ dosadíš poslední dvě čísla, které upřesní rok tvé odpovědi.

Jaké mohu v deníku očekávat otázky?

Otázky jsou průřezem života, pečlivě vybrány tak, aby se dotýkaly všech jeho oblastí. Deník se tě ptá jak na hlubší životní otázky, tak na otázky běžného dne. Tématem jsou zážitky, emoce, vztahy, zábava či osobní rozvoj.

Kdy mohu začít se svými zápisky do deníku?

Se svými zápisky můžeš začít kdykoliv v průběhu roku. Stačí deník otevřít na otázce daného dne a zapsat si svou první odpověď.

Najdu si čas na zapsání své odpovědi každý den?

Každá odpověď má v deníku vymezený prostor tak, aby ti její zapsání zabralo pouze pár minut denně. Cílem je vystihnout odpověď v takovém rozsahu, abys na ni měl/a čas každý jeden den.

Doručení

Je možné deníky zakoupit také v knihkupectvích?

Nyní je možné deníky zakoupit pouze skrze tyto webové stránky, nebo osobně na odběrném místě v brněnské Slatině po zaplacení příslušné částky za deník/deníky převodem na účet. Cestou kamenných obchodů jsme se prozatím nevydali a ani to v nejbližší době neplánujeme.

Kde se nachází odběrné místo, na kterém si mohu deník hned po zakoupení vyzvednout?

Odběrné místo se nachází v Brně na ulici Řípská 18a, 62700. Svůj deník si tu můžeš vyzvednout v PO-PÁ od 7 – 17h po předešlé telefonické domluvě. V případě, žes nechal/a vložit do krabičky osobní vzkaz, telefonicky si upřesníme termín nejdřívějšího vyzvednutí hotového balíčku. Budeme se snažit vše připravit ještě tentýž den!

Jak dlouho trvá doručení deníku?

Deníky budou po našem emailovém potvrzení předány dopravci k okamžitému odeslání a doručení do dvou pracovních dnů. Spěcháš-li s koupí, je možný také osobní odběr v Brně na ul. Řípská 18a (PO-PÁ 7-17h).

Je možné deník/y doručit na Slovensko?

Deníky posíláme také za hranice České republiky, a to kamkoliv na Slovensko. Tyto objednávky v současnosti zpracováváme přes náš Instagramový učet.

O Tam & zpět

Pro koho je deník určen?

Deník je pro všechny, kdo si chce vložit kus svého života na jedno cenné místo. Je pro muže, ženy, kluky i holky. Pro mladší, starší, menší i větší. A také pro ty, se kterými se chceš o deník podělit.

Proč je deník ideálním dárkem?

Deník doručujeme v dárkové krabičce, do které můžeš před zabalením nechat vložit osobní vzkaz. Stačí do kolonky “Poznámky” napsat tuto informaci ve formátu: “Vzkaz: …(tvůj text – max 80 znaků)…” a my se následně postaráme o to, aby nic netušící obdarovaný/á dostal/a první dechberoucí vzpomínku k deníku – dárkovou kartu s tvým přáním!

Z jakých materiálů je deník vyroben?

Deník je vyroben z kvalitního plátna, do kterého bylo mosazným štočkem vyraženo logo Tam & zpět. Na technologii výroby jsme pracovali několik měsíců, aby byl deník nejen designovým unikátem, ale jeho odolnost ti dovolila vzít si deník kamkoliv s sebou.

Plánujete v budoucnu rozšíření sortimentu?

Určitě ano! Plánů s deníky značky Tam & zpět je nespočet. Primárně se po české verzi budeme soustředit na slovenský trh a následně budeme rozšiřovat nejen jazykové mutace, ale vzniknou také speciélní edice deníků. K tomu budeme postupně uvádět na trh příslušenství k deníkům a rozšiřovat nabídku ke všem edicím.

Mohu se stát ambassadorem deníku?

Ano! Umíš fotit, jsi kreativní a miluješ zážitky? Ozvi se nám prostřednictvím kontaktního formuláře s krátkým popisem toho, proč by ses rád/a stal/a jednou z tváří deníku Tam & zpět. Obratem se ti ozveme s podmínkami spolupráce, na základě kterých rozšiřujeme náš team.

Nenašel/nenašla jsi odpověď na svou otázku?

Napiš nám!

Sledujte naši cestu #TamZpet