Často kladené dotazy


Práce s deníkem

Co znamená 20_ na začátku každého zápisku?

Je to prostor pro doplnění aktuálního roku (např. 20_18).

Jaké mohu v deníku očekávat otázky?

Deník se tě zeptá na všechny oblasti života. Jednou ti pomůže zamyslet se hlouběji nad svým životem, jindy vnímat detaily bežného dne. Dotkne se tvých emocí, vztahů, zážitků, ale i zábavy a osobního růstu..

Kdy mohu začít se svými zápisky do deníku?

Je to jen na tobě. Se svými zápisky začni kdykoliv v průběhu roku. Stačí deník otevřít na otázce daného dne a zapsat si svou první odpověď.

Najdu si čas na zapsání své odpovědi každý den?

Každá odpověď v deníku má svůj vymezený prostor, takže ti její zapsání zabere jen pár minut denně. Cílem je vystihnout odpověď v takovém rozsahu, abys na ni měl/a čas každý jeden den.

Doručení

Je možné deníky zakoupit také v knihkupectvích?

Touto cestou jsme se prozatím nevydali a ani to v nejbližší době neplánujeme. Deník si ale jedním klikem koupíš na těchto stránkách, případně si ho můžeš osobně prohlídnout a vyzvednout na odběrném místě ve Slatině. A pokud je ti blíž brněnský Touto cestou jsme se prozatím nevydali a ani to v nejbližší době neplánujeme. Deník si ale jedním klikem koupíš na těchto stránkách, případně si ho můžeš osobně prohlídnout a vyzvednout na odběrném místě ve Slatině. A pokud je ti blíž brněnský Place Store, vydej se tam.Place Store, vydej se tam.

Kde se nachází odběrné místo, na kterém si mohu deník hned po zakoupení vyzvednout?

Odběrné místo se nachází v Brně na ulici Řípská 18a, 62700 (areál Mira Office House). Své objednávky si tu můžeš vyzvednout v PO-PÁ od 7 – 18h. Deníky se snažíme připravit ještě v den objednání. Jsme neustále k dispozici na tel.č. 722 031 329.

Jak dlouho trvá doručení deníku?

Deníky budou po našem emailovém potvrzení objednávky předány dopravci k okamžitému odeslání. Platíš-li převodem, objednávky posíláme ihned po připsání částky na náš účet. Spěcháš-li s koupí, je možný také osobní odběr v Brně na ul. Řípská 18a (PO-PÁ 7-18h) nebo v prodejně Place Store.

Zasíláte faktury spolu s deníkem?

Šetříme životní prostředí a faktury zasíláme pouze elektronicky emailem po zpracování objednávky. Přeješ-li si fakturu fyzicky přibalit do balení, napiš nám to prosím do poznámky v procesu objednávky.

Je možné deník/y doručit na Slovensko?

Již brzy!

O Tam & zpět

Pro koho je deník určen?

Deník je pro všechny, kdo si chce uložit kus svého života na jedno cenné místo. Je pro ženy, muže, holky i kluky. Pro mladší, starší, menší i větší. A také pro každého, komu bys chtěl/a touto knihou života udělat radost.

Proč je deník ideálním dárkem?

Deník je zasílán v elegantní dárkové krabičce s logem Tam & zpět a součástí každého balení je také dárková karta pro napsání osobního vzkazu. Posíláš-li deník obdarovanému přímo na jeho adresu, napiš nám znění vzkazu do kolonky „Poznámky“ v průběhu objednávky (max 80 znaků) a my se postaráme o to, aby obdarovaný/á dostal/a první dechberoucí vzpomínku k deníku – dárkovou kartu s tvým přáním!

Z jakých materiálů je deník vyroben?

Deník je vyroben z kvalitního plátna, do kterého bylo mosazným štočkem vyraženo logo Tam & zpět. Na technologii výroby jsme pracovali několik měsíců, aby byl deník nejen designovým unikátem, ale jeho odolnost a velikost (12,5 x 16,5 cm) ti dovolila vzít si deník kamkoliv s sebou. Papír vysoké gramáže nedovolí tvým zápiskům spojit se v jedno a knižní vazba vydrží roky.

Plánujete v budoucnu rozšíření sortimentu?

Určitě ano! Plánů s deníky značky Tam & zpět máme nespočet. Ale víc neprozradíme! Náš růst můžeš pravidelně sledovat online poštou nebo na našem Instagramu či Facebooku.

Mohu se stát ambassadorem deníku?

Ano! Umíš fotit, jsi kreativní a miluješ zážitky? Ozvi nám prostřednictvím kontaktního formuláře s originálním popisem toho, proč by ses rád/a stal/a jednou z tváří deníku Tam & zpět. Rádi se ti ozveme s podmínkami spolupráce, na základě kterých rozšiřujeme náš tým.

Nenašel/nenašla jsi odpověď na svou otázku?

Napiš nám!

Sledujte naši cestu #TamZpet